Шановні батьки та любі учні!
Вітаю! Навчальний рік 2019-2020 завершився!
Ми разом з Вами спробували навчатись дистанційно! Хтось включився в роботу і навчання швидше, хтось повільніше, але результат є у кожного! Дякую батькам, які долучились до вивчення англійської разом зі своїми дітьми! Знаю, це було нелегко, інколи навіть неможливо, але Ви це зробили! Важливе кожне слово, прочитане, вимовлене, вивчене Вашою дитиною, кожне відео, побачене і почуте!Спасибі за виконані онлайн тести! Вони допомогли отримати оцінки за знання вивченого матеріалу нашим учням!Вдячна за Вашу увагу, наполегливість, терпіння і старання!
Щиро дякую учням за допитливість, активність, відкритість, самостійність, організованість і мобільність!
Всім бажаю міцного здоров'я, гарних канікул та успіху у вивченні англійської мови!
Немає коментарів:
Дописати коментар